Probleem paistes kaela tagusega/seljaroo ülaosaga 18.07.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist!

Avastasin paar päeva tagasi, et mul on kaela taga, kus selg läheb kaelaks üle selline suur muhk vöi paistetuse moodi asi. Selg valutab ja kael on kange. Tunnen pidevat pinget õlgades ja kaela, selja piirkonnas. Katsudes see koht haiget ei tee. Tundub selline suurem turse vöi midagi sellist. Näeb välja nagu kohe küür hakkaks tulemas...kas see vöimalik?
Millest selline paistetus vöib tulla? Kas stressist? (väga kurnav ja töörohke periood...kestnud juba 5 kuud)? Mida soovitate teha??Kuhu peaks pöörduma? Kas peaks muret tundma vöi vaid stressi sümptom?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks kõigepealt minna perearsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos