Pöial valus. 31.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Ma ei tea kas see just siia sobib,aga mul oleks selline küsimus.Ma lõin poolteist nädalat tagasi ama küünarnuki nii ära ,et oli oma pool päeva valus.Probleemiks on hoopis see,etsellest ajast peale on pöial valus.Kui mõne vale liigutuse teha ,siis on kohe valus.Ma ei tea täpselt kas see on seotud selle eelmise matsugaküünarnukile,aga arvestades ,et valutama hakkas ju peale seda,siis minaarvan,et need on seotud.

Sest kui oleks lihtsalt liigese valu,nagu mul vahest ette tuleb õlaga,siis oleks pidanud mõjuma Capsicam,aga ei mõjunud.Tavaliselt on mujal mõjunud ühe kordsel kasutamisel.
Ma tahaks teada kas tasub selle probleemiga arsti juurde minna või on võimalik et see läheb ise mööda.Ehk on ka mõni salv või kreem mis võiks aigata.
(Ise olen 25 aastane ,tegu on parema käega,millega on vaja ka kirjutada)
Ette tänades ja kiiresti vastust oodates,Margit Tallinnast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti ei ole see närvihaigus.
Traumavalu möödub iseenesest nädalaga. Kui tegu on liigesepõletikuga, kestab valu kauem ja tuleks pöörduda reumatoloogi poole.

Dr. Ain Pajos