tuimus pöidlas 10.04.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

U. nädal tagasi l6ikasin kääridega mitu tundi paberit ja sellest ajast on parem pöial tuim. Praegu tundub, nagu hakkaks tundlikkus aegamööda taastuma. Siiski küsiksin, et kas peaks m6nd spetsialisti külastama. Tööl arvutit kasutades mind nimetatud tuimus ei häiri, sest olen vasakukäeline. Valu mitte mingisugust pole.
Ettetänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt sai viga nahanärvi haru. Paranemine on iseeneslik aga võib võtta aega.

Dr. Ain Pajos