Valu vasaku abaluu kohal 05.03.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Pöördun teie poole murega - olen umbes nädalajagu kannatanud tugevat valu vasaku abaluu kohal. Siin on ka katsudes selline valus koht, mis justkui sõrmede all krõmpsub ja sealt kiirgab valu ka vasakusse õlga, kaela, käsivarde ning vasaku käe pöial ja nimetissõrm on tuimad. Tundub, et ka seljalihased vasakul pool on valusad. Pole olemas salvi, millega ei oleks määrinud, pipraplaastrit ei saa enam panna, sest tõepoolest nahk on maha tulnud. Perearst kirjutas arcoxia nimelist rohtu, ei saa öelda, et sellest midagi kasu oleks. Magan soojenduskoti peal, siis on natuke parem.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on 5-6 kaelalüli vahelise diski probleem. Tehke läbi perearsti rö. pildid kaelalülidest ja tulge vastuvõtule.
Tel 6748591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika