pöial 08.11.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere! probleem sai alguse nüüd juba kolm päeva tagasi. olin terve päeva arvuti taga ja õhtul hakkas pöial valutama,vahel tunnen et valu liigub ka käevarde ja näpud on nagu tuimad(nagu oleks käsi "surnud"). viibin väljaspool eestit.ei teagi mida teha. kas läheb see ise mööda? teid ette tänades
olen 26 aastane.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ilmselt on käenärvi kompressiooniga randmekanalis. Tuleks kasutada nn. hiirepatja randmeliigese ülekoormuse vältimiseks.

Dr. Ain Pajos