katkemise oht 27.04.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere peaksin hetkel olema 4 nädalat rase .. eile hakks pruunikas voolus ..ja täna tuleb verd ja mingeid tûkke..teise rasedusega oli sama probleem et algul tuli verd aga jài pidama ..kas hetkel vóib olla sama v on siiski katkemine see kord

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kui määrib, siis võiks mõelda katkemise ohule. Vahel määrib, kui on oletetav menstruatsiooni aeg ja midagi halba sellest pole. Siiski soovitan pöörduda günekolooguile. DRKadastik