Rasedus ja kõhuvalu 15.04.19 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Pole vist õige teile kirjutada. Aga tekitab muret. Nimelt ootan beebit aga jubedad kõhu valud. Mis võib aidata kõhu valu leevendamisel. Arst ütles et kõik hästi? Olen nõutu ja murelik.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 18-aastane

Teie mure on mõistetav, kuigi ka arstil on õigus, kui puuduvad STLI sugulisel teel levivad infektsioonid, raseduse katkemise oht jms, siis on ka füsioloogilist nn emaka kasvamise valu.
Välistada tuleks ka sooleprobleemid, kus saaks aidata perearst.
Soovitan rahustamiseks pöörduda Tartus dr Sõritsa eravastuvõtule või Tallinnas dr Šois eravastuvõtule rasedate ultraheliuuringule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee