Hormoonravi mõju hpvle 26.10.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere !
Kas tohib jätkata ravi Dianega. Mis on hormoon ravim kui on tekkinud emakakael vähi risk On toimunud muutused.
Mul on turneri sündroom. Olen dr. Väli patsient. Praegu pole kuu aega seda tarvitanud pärast teada saamist . Aga päevad hilinevad

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Dianet ikka voite votta kui teile màäratud. Ikka jàtkake. Kui rakumuutused , peab jelgima ja analúusi kordama. Oluline on HPV vastus kui teil rakumuutused PAP testis. Dr Kadastik