Kõhus loksuv vesi 08.09.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Pikemat aega häirib mind see ,et vesi kõhus loksub ja treenides ka hakkab väga pistma. Vabal ajal on kõht väga gaasiline. Kui tõmban kõhtu sisse ja lasen vabaks siis kuulen kuidas vesi loksub. Kas see on normaalne? Tahaks selle vastu midagi kiiremas korras teha, see vaevab mind juba päris pikalt.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Raske öelda, see võib olla nn talitlushäire vaevus või haiguslik leid. Selgust toob perearst.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi