Päevade hilinemine 30.07.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on menstruatsioon hilinenud 24 päeva ja tegin rasedustesti mis osutus negatiivseks mul olid paar päeva tagasi kerged verised määrded

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teil on tegemist tsüklihäirega. Vajadusel võite valuvaigisteid ja No-spa tablette võtta. Kohe midagi teha ei ole vaja. Kui teil 1-2 kuu jooksul normaalset menstruatsiooni ei alga, siis palun pöörduge kontrolli. Samuti on soovitav kontrolli pöörduda, kui menstruatsioon algab, kuid järgmisel paaril kuul kordub samasugune situatsioon.