Ebakorrapärane tsükkel 24.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

selline küsimus oleks, et ma olen 20.aastane neiu. kaks kuud tagasi kaotasin süütuse, pärast seda hilinesid mu päevad umbes nädala. kas selline päevade hilinemine on normaalne?? sest see hilinemine toimub juba teistkordselt, kas minu kehas toimuvad mingisugused muutused ja miks see nii on?? või on tegemist migi suurema probeemiga??

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Normaalsed m.tsüklid on 21-35 päeva
2. Kui 35. päevaks ei ole menstr. tulnud, tuleb 36. päeva hommikusest uriinist teha rasedustest
3. Otsustage, kas soovite hoiduda rasedusest või rasestuda ja sünnitada