Pruun määrimine 20.07.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Päevad peaksid hakkama 23 Juuli. Umbes 16 Juuli kuni 19 Juuli tuli pruunikat voolust.Mitte palju.20 ndal Juulil enam mitte.Päevad peaksid hakkama 23 Juuli.
Kolm aastat tagasi tehti emaka konisatsioon ja viimane pap test ,koos papiloomviiruse prooviga tehti Oktoobris ja see oli korras.
kas on põhjust kiiresti uuesti arsti juurde minna või kannatab oodata?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere oodake menses ära , kui on sellega probleem, siis võtke ühendust oma arstiga. Määrimise põhjuseid mitmeid, ka endal viirus või muu külmetushaigus. Kohe ei pea arsti poole minema, võite ka järgmist kuud jälgida kas uuesti määrib ja kuidas menstruatsiooniga on. DRKadastik