Erakorraline abscessi avamine - Bartholini näärme abscess 29.05.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tervist!

Küsimus selles, mida toob kaasa bartholini näärme abstsess elukvaliteedile, sh seksuaalelule?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kui suunatud abstsessi avamiseks, siis see vajalik.peale seda vajate töenáoliselt ka pôletiku ravi edasi. Edaspidise elukvaliteedile see kindlasti ei môju. Dr Kadastik