Batholini näärme abstsess 02.11.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuidas peaksin edasi tegutsema, et ennetada/vältida Bartholini näärme abtsessi kordumist?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere ,saan aru et kõik korrad teil avatud abstsess kui juba põletik. Peate pöörduma arstile, kui teil põletik möödas ja sel juhul plaanida näärme eemaldamist. Võimalik, et seal väike tsüst, mis ägeneb ja muutub põletikuks. DRKadastik