Rasedus 22 nädalat. Uriin analüüs. 26.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Tegin kohustusliku uriiniproovi ning näitab, et kõik ei ole päris korras. Leukotaüüdid 11-30; Lameepiteeli rakud palju (>10); Bakterid palju ja valk uriinis on 0.18 g/L (<=0.15) Kõik muu on korras. Palun öelge, kas see on lapaele väga ohtlik?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

26.04 vastatud ( dr. Litter)