Üks rasestumisvastane pill kadus ära 27.03.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutan Yaz rasetumisvastaseid pille. Täna pilli võtma hakates avastasin, et tänast(3.rea esimest tabletti) pole. Olen kas ise midagi sassi ajanud või on pill lihtsalt kaduma läinud. Olen hetkel ka välismaal ning ei ole ka teist pakki, et sealt saaksin tänase pilli võtta. Mida sellisel juhul tegema peaksin?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Võite võtta homse tableti ja edasi jätkate igapäevaselt. Rasedusvastane toime on olemas. Teil võib järgnev tsükkel nihkuda 1 päeva võrra varasemaks ja see on normaalne.