Nahatükk päevade ajal? 09.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, päevad hilinesid mul umbes nädala ning määrisid mitu päeva, täna algas reaalne veritsus ja kaasa tuli ka mõni nahatüki laadne asi, kas see on normaalne?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Menstruatsiooni hilinemise ja "tükkidega" veritsuse põhjuseks võib olla varane raseduse katkemine. Seega, kui rasedus on võimalik, tehke rasedustest. Põhjusi võib olla ka teisi.Täpsustamiseks peaksite pöörduma naistearsti poole, eriti, kui sarnane olukord peaks korduma.