Tupe eesseina alla vaje 07.10.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mis puhul tehakse tupe eesseina allavaje operatsiooni spinaal-ja millal üldanesteesias? Kui on pakutud spinaalanesteesiat, aga soovin üldanesteesiat- kas selline soov on täidetav?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 51-aastane

Enne plaanitavat operatsiooni on operatsioonieelne nõustamine, ka anestesioloogi nõustamine. Kindlasti avaldage oma soovi ja seni anestesioloogid alati vastu tulnud.
Onko-gün kontrollid paaris a-tel neil, kes paaris a-tel sündinud ja vastupidi:
sõelmammograafia, perearst, naistearst.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7