Liiteline process vaagnas 22.08.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Kuidas ravitakse liiteline process vaagnas?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 35-aastane

Liiteid väikevaagnas saab eemaldada vaid kirurgiliselt, laparoskoopiliselt.
Unustasite kirjutada probleemi: kas viljatus, kas alakõhuvalud, kas kahtlus endometrioosile?
Esmalt tuleb liiteline protsess kliiniliselt kinnitada plaanilise diagnostilise laparoskoopia käigus.
Alati võite tulla reaalsele vastuvõtule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7