Kõhu valud 27.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Küsimus siis selles et, kas võivad hakata päevad? Kõht valutab eilsest saadik,ala kõhus mingine pinge ja tahaks nagu oksele hakata kuigi ei hakka ja äda on ka valus teha.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Niisuguste kaebustega võivad küll päevad hakata. Soovitan Sul osta apteegi käsimüügist Paracetamol tablette 500mg ja võtta neid üks tablett kolm korda päevas koos veega ja iivelduse leevendamiseks Nospa tablette 2 tabletti päevas,
Abi võiks olla ka kuuma vee kotist,mille asetad kõhule ja oled ise voodis pikali.
Nii see naiste elu algab.
Edu soovides,Maie Väli