TSS sündroom 21.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
kas tss sündroom võib päevad paigast lüüa? Mul peaks täna päevad hakkama, siiamaani pole muidugi hakanud. Testi tegin õhtul, test oli negatiivne, 25 päeva on tsükkel ja 27 veebruar olid viimati päevad.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, jah võib pisut mõjutada menstruaaltsüklit küll. Kui nädala jooksul ikkagi mensest pole tulnud, siis korrake palun rasedustest,DRKadastik