Tampoon tupes 3 nädalat 16.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, ausõna ma pesen end korralikult. Ma lihtsalt ei kujuta ette, kuidas tampoon kadus tuppe ära, maksimaalselt ilmselt kolmeks nädalaks. Pesin end korralikult, tundsin ikka imelikku lebra, võtsin toppisin tampooni otsa veel Canesteni ka. Ikka tundsin imelikku lebra, ostsin piimhappetablette, ikka tundsin imelikku lebra. Täna ražeerisin end vannis. No olen teistel päevadel ka ražeerinud, sest olen nagu ahv, iga päev pean ražeerima. Siis ei näinud midagi imelikku seal, kui rašeerisin end.Kuid täna siis johhaidi üllatust, tampoon tupes. Temperatuurikõikumis on olnud. ARvasin, et see on algavatest päevadest, no ov aeg vms...Aga nüüd mul natuke hirm vms. Tahaksin lapsi veel saada ja last, et kuidas see võis mõjutada. Ilmselt see oli 3 nädalat. Ja oi kuidas see haises, kui ma selle sealt välja võtsin. Ja mina ei saanud aru, pesin end tihti, vahetasin aluspükse, kuid mingi mädahais lõi üles. Mida ma tegema peaksin? kuidas end ravima peaksin? Käsimüügiravimist, midagi ülihead abistavat?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 33-aastane

Nüüd on küll nii, et vajate kiiresti ravi. Saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood ja tasuge Evita Grupp OÜ arvele 17€ kaugnõustamine. Siis kirjutan vajalikud ravimid, et ei tuleks TSS sündroomi.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7