Tampoon tupes 13.05.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul juhtus nii, et tampoon jäi liiga kauaks tuppe 2,5 nädalaks. Peale päevi tekkis bakteriaalne vaginoos( see on mul ennegi olnud) ja perearst kirjutas 3 päeva tupeküünlad. Küünlad aitasid. Siis aga 2,5 nädalat hiljem wc käies tuli tampoon välja.Hetkel alakõht natuke valutab. Mida peaksin tegema, kas oleks praeguses seisus vaja veel mingit ravi?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 33-aastane

Kiidan, et pöördusite. Kahjuks tupetampoonidega on TSS -toksilise šoki sündroom väga kõrge. Vajate retseptiravimeid: 10 tupeküünalt tuppe ja tabletid suu kaudu 5 päeva.
Võimalik tasuline kaugnõustamine 18€, mis kandke üle Evita Grupp OÜ, siis saatke oma isikukood minu töömeilile glitter@naistearst.ee, vormistan retseptid.

G-Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee2 4/7