Menstruatsioon peale implantaadi eemaldamist 21.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuna peaks algama menstruatsioon peale implantaadi eemaldamist? Mida tuleks teha kui möödunud on liiga palju aega eemaldamisest ja menstruatsioon pole endiselt alanud?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tsükkel peaks taastuma peale implantaadi eemaldamist paari kuuga. Kui rasedustest on negatiivne ja menstruatsioon pole 3-4 kuuga alanud, siis on kindlasti soovitav kontrolli minna ja vajadusel teha lisauuringud munasarjade aktiivsuse suhtes.