Pesastumine 04.01.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere mul selline küsimus,et mul oli ovulatsioon 1jaanuaril ja samuti olin sel ajal kaitsmata vahekorras.nüüd täna tuli sellist roosakat voolust natukene.kas see võib olla märk pesastumisest ?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

See vähene määrimine võib olla seotud rasestumisega, kuid soovitav on ära oodata oletatava menstruatsiooni algus. Kui päevad ei alga, siis on võimalik teha rasedustest või veres määrata HCG tase. Praegu kohe on neid teste veel vara teha. Kui teil on teoreetiline võimalus rasestumiseks, siis toituge tervislikult, ei sobi suitsetamine ega alkohol. Soovitav on võtta igapäevaselt foolhapet või rasedatele mõeldud kompleksvitamiini.