Suur veritsus 21.12.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

1.5 nädalat tagasi sai läbi menstruatsioon. Ligemale nädal on pidev veritsus, ilma et oleks valusi köhus vöi allpool.
Verejooks ei jää seisma.
Kohati tuleb palju, siis natukene vähem. Nii öösel kui ka päeval.
Käes on muidu implandaat, mille toimeaine hakkab läbi saama.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui teil on väga rohke veritsus, siis on soovitav pöörduda EMO-sse.
Kui veritsus on keskmine, siis võib paluda ka perearstilt retsepti sümptomaatiliseks raviks Cyclocaproni tablette, mis aitavad veritsust vähendada ja lõpetada ( 1-2 tabletti 3 korda päevas).
Implantaat on soovitav eemaldada ja kui rasestumise plaani ei ole, siis üle minna kombineeritud pillidele või paigaldada hormoonspiraal.