Frelee spiraal, päevadevaheline veritsus. 25.12.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Käisin 8. Dets paigaldamas frelee spiraali. Peale paigaldamist määris väga natukene, kuid nuud dets kuu lõpus hakkas öösel kõht hullult valutama ja kestnud nüüdseks kaks päeva kõhuvalu juba. Veritus on päris suur ja tihe, kuid päevad peaksid hakkama alles 10 päeva pärast. Küsimus siis ongi, et kas see on okei kui tõesti enne päevi valutabki kõht nii hullult ja veritsus on tõesti suur?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Olete esitanud selle küsimuse teist korda uuesti. Sellele sai vastatud eelnevalt.