Mida peaksin tegema kui on valulikud päeva ja hästi suured vere klombid. Ning veritsus on ka suur . 23.06.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mida peaksin tegema kui on valulikud päeva ja hästi suured vere klombid. Ning veritsus on ka suur .
Kas ma peaks kuskile pöörduma või on see tavaline ?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kindlasti pöörduge esimesel võimalusel, soovitan pöörduda erakorralisse vastuvõttu. Vajalik on selgitada veritsuse põhjus ja seda on võimalik raviga peatada.