Määrimine ,veri 09.11.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olid päevad 22.10-26.10 lõppesid ja algasid nii nagu peab . Aga paar päeva läks edasi ja hakkas määrima lisaks tuleb ka verd natuke . Naiste arstile saan alles 11.11 . Aga et määrib ja vahel ka verd ja on ka vahel valid alakõhus muid tunnuseid pole

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Sellisel tsüklivälisel määrimisel võib olla palju erinevaid põhjuseid: põletikud, emakaga seotud probleemid, hormonaalsed kõikumised. Teil on kohe tulemas naistearsti visiit ja saate vajadusel selles suhtes teha uuringud.