Ebamugavus alakõhus 05.09.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere minu mure selline jätsin ära beebipillide tahaks veel titat mõne päeva pärast hakkasid päevad 06.08 poolteist nädalat pärast päevi oli alakõhus kehv ebamugav nagu paistes raske alakõhus ,nädala pärast tuli roosakas lima moodi voolust,päevade aeg polnud see kadus .kuid enesetunne ikka häiriv.tänaseks pole päevi hakanud tegin kaks testi need negatiivsed ,rusuv tunne alakõhus nagu vähenenud,mis peaks tegema edasi

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pillide võtmise ajal on teil hormooninivoo ühtlane, ovulatsiooni ei toimu ja vaheveritsus tuleb vastavalt tablettide võtmise skeemile. Kui te pillid lõpetate, siis taastub teie enda tsükkel, tsükliga seotud hormonaalsed muutused. Võite tunda ovulatsiooni aega tsükli keskel ( raskustunne alakõhus, rohkenenud limane-vahel veresegune voolus, kerged alakõhuvalud) ja enesetunde muutusi vastavalt tsükli algusele ( premenstruaalne sündroom, vererohkem-valulikum menstruatsioon). Kui kaebused püsivad, see häirib teie igapäevast elu, siis kindlasti on soovitav pöörduda kontrolli.