Lyndinette pillid 09.06.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Hakkasin kuskil 4 kuud tagasi beebipille võtma ja nüüd olen tähele pannud et juuksed on väga õhukeseks jäänud. Kas see võib olla tingitud beebipillidest? Alustasin just uue lehega kuid otsustasin et peaksin ikkagi loobuma. Kas võin lõpetada nii et olen lehelt vaid 3 pilli võtnud?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere, Ûliharva pöhjustavad bifaasilised rasestumisvastased preperaadid nimetatud kaebusi,kui Teil.Vôtke siiski k a neljas origiaal ära,vaatamata juuste väljalangemisele.Soovitan teil tarviada EVONIA preparaati.seda kasutavad menstruatsioonihäiretega naised.Pöhimõte on,e tema looduslikus preparaadis on hästi palju viamiine ja mineraalaineid.Võtma peaks vähemalt kolm kuud.Juuli lõpuks võiksid ennast vastuvõtule registreerida Edu soovides,Maie Väli