Pakitsus tupes 14.11.17 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen nii meeleheitel juba, et ei oska enam kuskilt abi paluda.Olen oma murega pòòrdunud korduvalt nii naistearsti kui ka uroloogi poole.Augustis 2017 tuli mul pòiepòletik, sain 7p Berolcidi antib, tegin kuuri ilusti àra, aga kahjuks sùmptomid làksid veel valusamaks, alakòhuvalu, pakitsus ja peale wc oli
selline kiptustunne et pòletas lausa ja peale wc temkis kehale higi ja pàrast kùlmavàrinad.pòòrdusin emosse ja sealt anti jàlle antib, nùùd nelja kuu jooksul on mul 5x antib mààratud( kaks erinevat antib)..naistearsti juures on proovid tehtud ja kòik on korras olnud, sain seeneravi kuna antib toob mul alati seene vàlja..olen surnud ringis..ilmselt on mul tupe limaskest nii nii òrn, et vàiksemgi àrritus teeb meeletult valu.Vòi on mul tekkinud antib tugev tupepòletik, mis tekitab mulle selliseid suuri vaevusi?(kuigi naistearst ùtles, et ok on)olen vàga kurb..joon raviteesid, sòòn probiootikume, jòhvikatbl..aga ei midagi..kas on olemas mingit ravi/kreemi vms mis mind lòpuks aitab?Olen nii nii vàsinud sellest valust ja pakitsusest..

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 39-aastane

Kindlasti saab teha uusi uuringuid ja tuleb mõelda harvadele juhtumitele, nagu DIV, allergiline vaginiit, tsütolüütiline vaginoos, laktobatsilloos jms.
Apteegi käsimüügist saate osta koju neli uut abistavat toodet: Lactacyd sensitive, Klotrimasool kreem, tupekuulikesed Ecocillin, tabletid Ecocillin.
Soovitan tulla teisesele nõustamisele ja uuringutele, saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood ja telefoni nr, broneerin aja vastuvõtule. Pereõel peaks olema teostatud kl veri Hgb, glükoos, ferritiin.

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid