Kerge veritsus ja punn emakakaelal. 18.10.14 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Sünnitasin juulis, kuidagi on nii läinud, et 8 nädalat pärast sünnitust ei käinudki sünnitusjärgses kontrollis. Nüüd eile olime mehega vahekorras, peale seda tekkis väga õrn veritsus, kui täna ise näpuga katsusin tupest siis emakakaelal on selline pisike kõva täpp, mis siis katsudes veritseb, mis see olla võiks ja kas sellega peaks kiiresti arstile pöörduma.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Sünnitusjärgselt muutub anatoomia ja paljud olukorrad on esmakordsed juhul, kui sünnitasite esimest korda.
Meil on teisipäeviti rasedate ja sünnitusjärgsete patsientide ning emaka kaela vähki põhjustavate kõrge riski HPV viiruste vastane vaktsineerimine. Saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, leian homseks aja, lisage juurde, millisel ajal oleks sobivam tulla.
Igat löövet peab nägema, et midagi diagnoosida.
Galina Litter naistearst.ee Pirita Perearstikeskuses