Verejooks vahekorra ajal 22.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mis võib olla kui võtan regulaarselt rasestumisvastaseid tablette (Diane 35) ja vahekorra ajal tuli verd (helepunast, voolas, tuli päris palju). Ja pärast kui veelkord vahekoras olime ( ca 2 tunni pärast) , ei tulnud enam midagi.
(Tabletileht on poole peal, mensruatsioon peaks hakkama 2 nädala pärast, üldse olen võtnud ca 2 aastat.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Veritsus vahekorra ajal võib olla põhjustatud põletikust jt. muutustest emakakaelal. Igal juhul tuleb nüüd pöörduda analüüsideks arsti poole.
dr. Seemen