Tugev voolus tupest 27.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Tugev voolus, mis on läbipaistev ja ei lõhna. Kestab juba 2 nädalat, on ebameeldiv ning tekitab muret. Mille tõttu pean kasutama igapäevased sidemed. Eemaldatud emaks, üks munasari ja emakakael. Suguelu puudub.
Milles võib olla probleem?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, vôimalik, et teil tegemist atroofilise ehk ôhenenud tupe limaskestaga, mis seotud vanusega . Seega pôôrduge naistearstile, kes tápsustab olukorda ja vajadusel mààrab ravi. Dr Kadastik