kihelus 18.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! On tekkinud tupe suudmesse valge pikliku kujuga kublake. Algul oli see natuke valulik, nüüd kiheleb, punetab. Millega võib olla tegemist? Lisaks on tekkinud üldine kihelustunne genitaalidel.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Ilma leidu nägemata on raske öelda, millega on tegu. On võimalik, et tegu on seenepõletikuga. Soovitan pöörduda naistearsti või naha -suguhaiguste arsti poole.
Tervitades Aire Sekavin