vereeritus peale päevi 15.11.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

probleem selline, jätsin pooleli LOGESTI võtmise(võetud oli 1 nädal), viimased päevad olid 3,4,5 november, kuid 15 november hakkas uuesti verd tulema.
Milles võib asi olla? Pooleli jätmise põhjus, soov rasestuda.On olnud selline olukord ka LOGESTI võtmise ajal et hakkab tsükli keskel määrima.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Praegune veritsus on Teil suure tõenäosusega tingitud sellest, et katkestasite Logesti lehe poole pealt. Lugege 15.11.05 uue tsükli 1. päevaks. Soovi korral võite proovida rasestuda kohe selles tsüklis.
Edu Teile soovides Aire Sekavin