Valu munasarjades 15.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Kasutasin Novynette rasedusvastaseid tablette üle aasta. Lõpetasin kasutamise. Kas on normaalne, et munasarjades on valud. Täna valutas isegi öösel paar tundi. Vahepeal kaob jälle ära. Nibud on hästi valusad. Praegu peaks olema ovulatsiooniaeg, aga esimesed kaks kuud peale tablettide võtmise lõpetamist pidi tsükkel natuke ebatäpselt kulgema. Küsimus - kui kaua võib organismil aega minna ilma ümber harjumiseks?

Tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Tablettide kasutamise ajal ei toimu ovulatsioone. Võimalik,et ovulatsioon on taastunud ja on Teile tuntav.

Iga organism on ainulaadne.

Otsustage oma plaan raseduse suhtes. Kaebuste püsimisel pöörduge naistearstile.

Naistearst G.Litter