Analüüsi vastuste lugemine 19.05.10 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Kuna minu arst on puhkusel ning saan arstile alles juulis, siis palun abi analüüside vastuste lugemisel.
Analüüs on antud tsükli kolmandal päeval.
Lisasin failiga ka tulemused.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Gerli! Kahjuks ei tea ma Teie probleemi.Analüüsid,mis on antud m.tsükli 3.päeval on kõik normis ja kilpnäärme funktsionaalne seisund korras.Edu soovides,Maie Väli