Minulet tabletid 26.01.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 28 aastane ja Minulet tablette võtnud 8 kuud. Probleem on selles, et mõnikord algab veritsus juba 15nda tableti juures, mõnikord tabletilehe lõppedes. Kas peaksin minema arsti juurde ja laskma teised tabletid kirjutada?

Ette tänades,
Kelli

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui rasestumisvastane preparaat annab läbimurde vereeritust,siis on see küllaldane põhjus preparaadi vahetamiseks.Edu soovides,Maie Väli