vereeritus enne "päevi" II osa 26.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tänan väga vastuse, eest ja loomulikult kavatsen arstile pöörduda, aga nagu ikka on probleemid ja mured just pühade ajal või mittetööpäevadel. Nagu nüüd selgunud on pole mingeid päevi veel siiani tulnud.Kirjutasin teile, et poolteist nädalat enne tegeliku päevade algust hakkas verine eritis ja käisin arstil kus tuvastati mingi haavand, ja sain tupekuulikesi raviks.Õigeid päevi ootasin siis esmaspäeval, täna aga juba reede ja mitte midagi poole tulnud ja paistab et ei tulegi. Ilmselt see vereeritus siis "päevad" oligi, kuigi liiga vähe et selle kohta "päevad" öelda.Küsimus mul selline, et homsest peaks siis endise skeemi järgi hakkama Tri-regoli manustama.Aga kas võtta??Arstiga jäi jutt, et võtan vana skeemi järgi edasi, aga need imelikud päevad ju olid üle nädala aja varem? Ise praegu arvan ka, et ikka võtan selle skeemi järgi edasi.
Teie vastusest lugesin, veel, et äkki mul mure suguhaigustega.Ei minul ega kaasal ei ole olnud teisi suhteid.
Tänan.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija II osa!
Antibeebipille tarvitatatakse skeemi 21+7 järgi. Kui rasedustest on negatiivne 7 (8) päeva hommikusest uriinist, võite muude vastunäidustuste puudumisel pille jätkata.
Konsulteerige reaalselt arstiga.