Tere kui mul pole päevi hakkanud ja nüüd vaikselt veritsema ja määrima vähe siis natuke ka tilgub punakat verd.kas peaks nagu arstile põõrduma või on see normaalne.päevad hakkava suurema verega algul määris siis hakkas tilkuma 15.01.19 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere kui mul pole päevi hakkanud ja nüüd vaikselt veritsema ja määrima vähe siis natuke ka tilgub punakat verd.kas peaks nagu arstile põõrduma või on see normaalne.päevad hakkava suurema verega algul määris siis hakkas tilkuma

Kas see on normaalne mis see peaks tähendama

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere,

Kui te praegu kasutate rasedusvastaseid tablette ja teil on määriv vereeritus enne menstruatsiooni algust, siis on soovitav pille vahetada ( kui tegemist ei ole pillide unustamisega, mis võib samuti vahemäärimisi soodustada).
Kui te praegu pille ei kasuta, siis on soovitav pöörduda günekoloogi vastuvõtule, et välja selgitada sellise määrimise põhjus.