tugevad kõhuvalud 09.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere.mul on pidevalt ala kehal kõhuvalud.rase ma ei saa kuidagi moodi olla.mul on olnud vesikasvaja aga see kadus ära.aga see valu mis praegu on see on kuidagi tugevam ja teistsugune.ma ei saa aru mis see olla võib..

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kõhuvalu põhjusi on väga palju. Valu võib põhjustada seesmiste suguelundite põletik, tsüstid munasarjas, ovulatsioon jne. Pöördu kindlasti arsti poole, et põhjus kindlaks teha.
dr.K. Seemen