Peavalu pärast orgasmi 25.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul esineb vahetevahel orgasmi saades peavalu. See muutub häirivaks. Milles võib olla probleem? Kas lihaste pingest kaela-õlavarre piirkonnas (tööl on sundasnedid)? Või millestki muust?
Ette tänades L.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Orgasmi ajal toimub veresoonte laienemine.Võimalik,et peale orgasmi tunnete veresoonte kokkutõmbumisega seoses spastilist peavalu. Kui tegemist on lihtsalt lihaspingega kaela-õlavarre piirkonnas,peaks need peavalud esinema sagedamini.