Varem pole olnud..nyyd tekkinud tugevad peavalud orgasmi ajal?Miks ja kuhu ma pean pöörduma? 26.12.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Varem pole olnud sellist asja..kuid nyyd kui ellu tuli mulle õige partner..ja meil on suht tihe vahekord ning naudine yksteist väga..on mul tekkinud ägedad peavalud..miks ja mida teha?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Peavalu ei saa küll seostada aktiivse seksiga, pigem põhjus on psühholoogiline. Võib olla,et olete pinges või muretsete üleliia. DRKadastik