mingi haigus 06.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

millline näeb välja sugulisel teel leviv herpes? on tekkinud tupe välisküljele väikesed haavandid,nagu punnid,mis on väga valusad,eriti kui pissida!nagu haavale soola panna .kaua need tavaliselt on ja kas ilma retseptita ka saab ravimit!kas see on sugulisel teel nakkav?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teie poolt kirjeldatud olukord võib, kuid ei pruugi viidata genitaalherpesele. Teile vajalikud ravimid on retseptiravimid.