Ekseem ? 03.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Päraku ümbrus sügeleb mitu aastat juba. Valusid ei ole. Usse ega hemorroide ei tohiks olla. Kas on mingi ekseem või seenhaigus ? Sama häda on suguvõsas esinenud. Kuidas ravida või millise arsti juurde minna ?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tuleks pöörduda haiguse ägenemise ajal nahaarsti vatuvõtule. Ravi on võimalik soovitada ikka peale seda kui haigus on diagnoositud.