Imelikid punnid kubemes 21.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist.
Millega võib tegu olla? Punnid ei valuta ega sügele. Justkui üleöö tekkinud. Aasta tagasi oli ainult üks selline ning siis ei pööranud tähelepanu, kuna arvasin, et razeerimisest. Nüüd on ka mundanditele tulnud paar sellist vistrikulaadset. Paar tükki olid sellise kõva koorikuga, mis kratsides kergelt maha tuli ning kergelt veritses. Kõige rohkem häirivad need algelised punnid munandikotil ning peenise alguses.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan meestearsti või nahahaiguste arsti visiiti. Pilt kahjuks ei asenda päris läbivaatust. Mõni viidatud punn võib olla mollusk - viirushaigus mis levib sugulisel teel. Nahamuutuseid siin pildil mitmeid. Lähtepunktiks neil enamikel ilmselt tõesti raseerimine.