Kas tegemist võib olla HPV nahanäsadega peenisel? 02.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kas tegemist võib olla HPVst põhjustatud nahanäsadega peenisel?
Probleem on tekkinud umbes pool aastat tagasi.. Varasemalt on olnud kubemes psoriaas, kuid need “punnid” seda ei meenuta.
Kui tegemist on HPVga, mida tuleks teha edasi ning kas probleem võib minna tõsiseks

Tänan ja lugupidamine

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võib, aga ei pruugi...
Miski viiruslik nahamuutus see kindlasti on. Soovitan pöörduda nahahaiguste arsti poole.