Mehe probleem 17.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Pöördun teie poole murega seoses minu mehe poolse viljakusega. Sisestan ka mehe andmed. Oleme läbi teinud mitu kunstliku viljastamise tsüklit. Tulemuseks on tulnud halva kvaliteediga embrüod. Arst saatis meid geneetiku juurde seal tehti meile köik võimalikud uuringud aga ei leitud meil ühtegi probleemi. Aga Nova Vitas tehtud mehele lisa uuring, kus tuleb välja, et mehel on teratozoospermia 95% peaosa defektiga. Ja sooviksin teada, kas seda on võimalik kuidagi edasi uurida. Mees ka alguses teie vastuvõtul käinud. Kas sellele on mingit lahendust veel.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma meest läbi vaatamata ja kõiki uuringuid nägemata siin head tarka nõu anda ei saa.
Keerulisi terviseküsimusi ei lahendata mitte interneti teel lühiküsimuste kirjutamise/vastamise teel, vaid kogu info süsteemse analüüsi alusel.